KONST / Litografier / Färglitografi 7563208
nr 756 3208
Färglitografi
signerad, 255/350, motivets mått: 48x37
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 april 2012
kl 19:35:50
150 kr
150 kr
200 kr